Kontaktirajte nas...

"DP Zaliv" d.o.o. Ivana Milutinovića 25, 25220 Crvenka

Gen.direktor:
Pavićević Dragan
e-mail: dragan@zaliv.rs
Dragana Pavićević Knežević, komerc. direktor
e-mail: dragana.pavicevic@zaliv.rs
Dragiša Pavićević
e-mail: dragisa@zaliv.rs

Poslovnica Novi Sad:

tel/fax:
+381 (0)21/426-903
+381 (0)21/426-904

TimoCom broj: 1 4 7 3 9 5

Pavićević Miloš
e-mail: milos@zaliv.rsBanjac Vesna
e-mail: vesna@zaliv.rsPavićević Dragana
e-mail: dragana.pavicevic@zaliv.rs
Aleksandra Milošević, komercijala
e-mail: sandra@zaliv.rs Darko Lazić
e-mail: darko@zaliv.rs Dejan Klisurić
e-mail: dejan@zaliv.rs

Poslovnica Subotica:

Tel/Fax:
+381 (0)24/4150-388
+381 (0)24/542-040

TimoCom broj: 0 6 9 3 0 0

Pavićević Ognjen
e-mail: ognjen@zaliv.rs Jovana Caušević
e-mail: jovana@zaliv.rs Marija Bogićević
e-mail: marija@zaliv.rs

Poslovnica Beograd:

Finansijska služba:

Zorica Vasović - finansijski direktor
e-mail: zrica.vasovic@zaliv.rs Jasna Zahorodni
e-mail: jasna@zaliv.rs Jelena Jovanović

Tehnička služba:

tel:+381 (0)25/730-750
tel:+381 (0)25/730-650

Dokić Zdravko , šef tehnicke službe
e-mail: zdravkozaliv@gmail.com Matijašević Miljan
e-mail: miljan.zaliv@gmail.com
Vinčić Milena
Petar Anđelić
Slađana Mirković

Obračunska služba:

Tel:
+381 (0)25/731-808
+381 (0)25/731-311
+381 (0)25/730-043

Fax:+381 (0)25/730-003

Raičević Slavica
e-mail: slavica@zaliv.rs
Bera Biljana
e-mail: biljana.bera@zaliv.rs

Kadrovska služba:

Tel:
+381 (0)25/731-808
+381 (0)25/731-311
+381 (0)25/730-043

Fax:+381 (0)25/730-003

Pašić Nena
e-mail:nena@zaliv.rs

Tehnički pregled:

Popović Goran, šef tehničkog pregleda
tel: +381 (0)63/108-23-87
e-mail:goran.zaliv@yahoo.com
Miodrag Vrndžin, kontrolor na tehničkom pregledu
Nemanja Stojanov, kontrolor na tehničkom pregledu
Vukoman Anđelić, kontrolor na tehničkom pregledu
Milan Potpara, kontrolor na tehničkom pregledu

Remontna radionica:

Tel: +381 (0)25/730-761
Fax: +381 (0)25/730-980

Pena Slobodan ,direktor remontno-servisne radionice
tel: +381 (0)63/108-27-86
e-mail: slobodan@zaliv.rs
Ličina Nikola , dijagnostičar
e-mail:nikola.licina@zaliv.rs
Ostojić Vesna